Kulturskolans personal

Ingeborg Söderwall

Enhetschef, Ungdomsenheten

Telefon 0589-872 07

ingeborg.soderwall@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Lina Ricklund, filmlärare

lina.ricklund@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Catharina Fasth, musiklärare

Fiol, altfiol, orkester, stråkstarten, stråkstudion

catharina.fasth@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anders Gelinder, musiklärare

Brassinstrument, orkester, blåsstarten, blåsstudion

anders.gelinder@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Lina Rolf, musiklärare

Solosång, blås-och stråkstarten, blås- och stråkstudion

lina.rolf@arboga.se

Henrik Fallberg, musiklärare

Piano, klarinett, saxofon, orkester, musikteori, blåsstarten, blåsstudion

henrik.fallberg@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Zack Liljeberg musiklärare

Slagverk, musikproduktion

zack.liljeberg@arboga.se

Daniel Johansson, musiklärare

Gitarr, elgitarr, elbas, rockensemble

daniel.johansson@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anna Willemsen, musiklärare

Cello, kontrabas, stråkstarten, stråkstudion

anna.willemsen@arboga.se

Annette Gällstedt, musiklärare

Tvärflöjt, blockflöjt, piano, orkester, blåsstarten, stråkstudion

annette.gallstedt@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Carin Sandberg, danslärare

carin.nerman@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: